28 lipca 2019

Kurs masażu hawajskiego

KURSY

Jak nauczyć się Lomi Lomi?

KURS MASAŻU HAWAJSKIEGO LOMI-LOMI NUI

Program KINO MANA – hawajskiej pracy z ciałem (Kino – ciało, Mana – energia życia) obejmuje

  • Lomi-Lomi Nui – masaż hawajski ( styl świątynny – „najwyższy”)
  • Kahi Loa – masaż energetyczny oparty o pracę z elementami Natury
  • Hawajski automasaż – doświadczanie własnego ciała, stretching, profilaktyka
  • Hula – podstawy tradycyjnego hawajskiego tańca dla uelastycznienia własnego ciała, wykorzystywane do płynnego ruchu przy stole do masażu

Nauka odbywa się w małych grupach i koncentruje się na przekazaniu podstawowej wiedzy i    umiejętności pozwalających na samodzielne wykonywanie masażu Lomi zgodnie z tradycyjnym  przekazem.

Kurs prowadzony jest zgodnie z wymogami i systemem Aloha International – organizacji non-profit z Hawajów, szerzącej hawajską wiedzę na całym świecie. Przebiega tak, jak to się dzieje na Hawajach, w sposób tradycyjny.  Oznacza to, że nie jest to typowe „szkolenie”, do jakiego wiele osób przywykło. Nie ma tu podziału na teorię i praktykę, nie ma typowego wykładu i sprawdzania stopnia opanowania wiedzy drogą egzaminowania przez nauczyciela.  W trakcie kursu uczymy się elementów, które krok po kroku składają się na całościową, kompletną sesję Lomi.

Na zakończenie 80 godz. kursu uczestnik, który wykazuje się odpowiednimi umiejętnościami, otrzymuje Dyplom ukończenia kursu podstawowego Lomi-Lomi Nui (na życzenie w jęz. angielskim). Dla osób chcących rozwijać się dalej w kierunku terapeutycznym  organizowane są dodatkowe warsztaty 4- dniowe dla  zaawansowanych- tj. praktykujących absolwentów kursu.  Po zakończeniu kursu podstawowego, chętni mogą również uczestniczyć w 5-dniowych warsztatach (Kino Mana 3) z Susan Pa’iniu Floyd, moją nauczycielką z Hawajów. Odbywają się one 1 raz do roku w Polsce, zwykle w czerwcu. Można również pojechać na warsztaty prowadzone na Hawajach. Jest to okazja do poznania głębiej hawajskiej filozofii, pracy z ciałem, masażu Lomi- Lomi Nui, tańca Hula i innych elementów hawajskiego uzdrawiania.

Kurs podstawowy i udział w 2 warsztatach z Susan są podstawą do tytułu „Practicioner” tj. Praktyka

Lomi-Lomi Nui i otrzymania z Aloha International dyplomu ukończenia Kino Mana Practitioner Training. Kolejne warsztaty – Kino Mana 4 ( w Polsce lub w innym kraju w Europie) i Kino Mana 5 (na Hawajach) dają możliwość ukończenia kursu nauczycielskiego.

Kursy Lomi-Lomi Nui w systemie Aloha International odbywają się na Hawajach, w USA, Japonii, Szwajcarii, Niemczech, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Polsce i Rosji.

Kursy odbywają się   w systemie 2 x 4 dni (od czwartku do niedzieli) w Rajszewie k/W-wy, zwykle 2   edycje – wiosną (kwiecień -maj)  i jesienią ( październik- listopad)

 

Jak zostać uczestnikiem kursu?

Szczegółowe informacje dla zainteresowanych, aktualne koszty kursu oraz kosztów pobytu i zakwaterowania,  zgłoszenia:

e-mail: julian@kiaora.pl, tel.501334038