Wykrywanie wtyczki flash player

 
 

MA-URI


Masaż Ma-uri pochodzi z polinezyjskiego systemu uzdrawiania stosowanego w Nowej Zelandii przez Tohunów - maoryskich ekspertów od uzdrawiania, sztuki masażu, rytuału i życia w harmonii z naturą.Nazwa Ma-uri w języku Maorysów oznacza "potomków Białego światła" i nawiązuje do legendy o ich przybyciu na Ziemię z odległej galaktyki Plejad.

Masaż ten, stworzony przez Hemiego Foxa – Maorysa z Nowej Zelandii i jego żonę Katję, oparty został na starożytnej polinezyjskiej tradycji i wiedzy o uzdrawianiu, dostosowanej do potrzeb współczesnego człowieka.

Jest nie tylko bardzo efektywną terapią, ale przede wszystkim holistycznym systemem uzdrawiania, wzmacniania i i wprowadzania korzystnych zmian wszędzie tam, gdzie zachodzi taka potrzeba – na planie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym czy duchowym. Poprzez specyficzny masaż całego ciała, wykorzystując energię tańca i polinezyjskiej muzyki masażysta staje się "narzędziem" wprowadzającym osobę masowaną na drogę pozytywnych zmian prowadzących do poprawy zdrowia, relacji z innymi ludźmi, środowiskiem i sobą samym.

W masażu wykorzystuje się specjalnie dobieraną muzykę, która wprowadza rytm, energię i niezwykły klimat w pracy z osobą poddającą się masażowi. Ciało klienta traktowane jest z najwyższym szacunkiem jako „świątynia ducha”. To podejście klient odczuwa w trakcie terapii w każdym dotyku, odłożeniu ręki czy nogi, operowaniu ręcznikiem ( w trakcie masażu odkrywane są tylko części ciała aktualnie masowane).

Przyjemny, płynny, miękki i naturalny dotyk stosowany w masażu daje osobie masowanej czas i przestrzeń dla siebie, otwiera możliwości nawiązania utraconego kontaktu z własnym wnętrzem i przywrócenia właściwego przepływu energii przez ciało. Masaż Ma-uri nauczany jest w Europie od 1990 r. przez twórców tego masażu - w założonym przez nich Instytucie - Centrum Polinezyjskiej Sztuki Uzdrawiania w Danii.

 

 
 
 
 
 
Agencja Reklamowa Apogelion Reklama Białystok Warszawa