Wykrywanie wtyczki flash player

 
 

KURSY

Jak nauczyć się Lomi Lomi?

KURS MASAŻU HAWAJSKIEGO LOMI-LOMI NUI

Program KINO MANA - hawajskiej pracy z ciałem (Kina- tzn.cialo, Mana - energia życia) obejmuje

  • Lomi-Lomi Nui – masaż hawajski ( styl świątynny – "najwyższy")
  • Kahi Loa - system uzdrawiania poprzez pracę z Żywiołami Natury
  • automasaż - hawajską "pracę z ciałem" opartą na stretchingu
  • Hula - podstawy tradycyjnego hawajskiego tańca

Nauka odbywa się w małych grupach (zwykle 8-12 osób) i koncentruje się na przekazaniu podstawowej wiedzy i umiejętności pozwalających na samodzielne wykonywanie masażu zgodnie z tradycyjnym przekazem. Zajęcia odbywają się zwykle raz w miesiącu w sobotę i niedzielę w godz. 10-18 przez 5 kolejnych miesięcy. Terminy podawane są do wiadomości uczestników przynajmniej z miesięcznym wyprzedzeniem. Jeżeli uczestnik nie może wziąć udziału w którymś z zajęć cyklu, możliwa jest kontynuacja na najbliższych następnych zajęciach (po wcześniejszym uzgodnieniu z prowadzącym ). Grupa prowadzona jest na zasadzie "otwartej" – tak, jak to się dzieje na Hawajach. Oznacza to, że są w niej osoby już zaawansowane, jak również właśnie rozpoczynające.

Kurs masażu jest prowadzony zgodnie z wymogami i systemem Aloha International z Hawajów – organizacji szerzącej hawajską wiedzę na całym świecie. Kursy odbywają się na Hawajach, w USA, Japonii, Szwajcarii, Niemczech, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Polsce, na Ukrainie i w Rosji.

Aktualnie, jako trener Kino Mana prowadzę 80-godzinny kurs podstawowy (5 spotkań weekendowych lub kurs wyjazdowy 2x5dni). Na zakończenie kursu uczestnik, jeżeli wykaże się odpowiednimi umiejętnościami, otrzymuje Dyplom ukończenia kursu Lomi-lomi Nui. Dla osób praktykujących jako Lomi-terapeuci organizuję dodatkowe warsztaty wyjazdowe 4-5 dniowe dla zaawansowanych. Po zakończeniu kursu podstawowego chętni  mogą uczestniczyć w 5-dniowych warsztatach z Susan Pa’iniu Floyd, moją nauczycielką z Hawajów. Odbywają się one w Polsce  raz lub dwa razy w roku. Jest to okazja do poznania głębiej hawajskiej filozofii, pracy z ciałem, masażu Lomi- lomi Nui i innych sposobów uzdrawiania.
Kurs masażu podstawowy oraz udział w 2 warsztatach z Susan są podstawą do otrzymania tytułu „Practitioner” tj. Praktyk Lomi-lomi potwierdzonego wydanym przez Aloha International dyplomem  ukończenia Kino Mana Practitioner Training.
Kurs prowadzony jest również w wersji wyjazdowej. Realizowany jest w systemie 2 spotkań (w odstępie 1-2 m-cy) po 5 dni każde. Przeznaczony jest dla osób, którym system 1 weekend/m-c nie odpowiada (dojazdy, koszty, dłuższy czas kursu i in.)

 

Jak zostać uczestnikiem kursu?

Szczegółowych informacji dla zainteresowanych kursem udzielam telefonicznie lub mailem.
Zgłoszenia można dokonać telefonicznie 22-6747899 lub e-mailem: julian@kiaora.pl . 

Informacje dotyczące aktualnych kosztów kursu - w zależnosci od wybranej opcji realizacji - wysyłam na zapytania indywidualne mailem.
Po dokonaniu zgłoszenia uczestnik otrzymuje potwierdzenie możliwości uczestniczenia i pozostałe informacje – o miejscu zajęć, potrzebnym wyposażeniu, itp.

Terminy rozpoczęcia najbliższych warsztatów Lomi-lomi:  

 
 
 
 
 
Agencja Reklamowa Apogelion Reklama Białystok Warszawa